Biz kimiz?

İnşaat malzemeleri ve banyo ürünleri sektöründe kişilik uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız perakende, toptan ve mağazacılık hizmetlerindeki 30 yıllık iş tecrübesini 2012 yılındaki e-ticaret yatırımıyla, bayiliklerini yapmış olduğu tüm markaların ürünlerini internet üzerinden tüketicinin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin bu alanındaki en büyük ve en kapsamlı e-ticaret şirketidir.

 

 

2250 m2 kapalı 5500 m2 açık olan olmak üzeri toplamda 7750 m2’lik depomuzda, satılan bütün ürünlerin stoğunu tutmaktayız. Ayıca stoğumuzda olmayan ürün siparişi durumunda minimum üretim süresinde fabrikadan üretilmesini sağlayarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler stoktan İstanbul içinde kendi araçlarımızla diğer illere aynı gün kargoya verilmekte olup, siz değerli müsterimiz için bekleme süresini minimum seviyede tutmaktayız.

 

Mağzacılık ve parakende satışımızda kazandığımız müşteri güvenini ve memnuniyetini İnternet üzerinden alışveriş yaparken de bu güveni kazanmak ve sağlamak adına gerekli olan tüm altyapıya sahibiz. Müsterilerimiz, anlaşmalı olduğumuz bankaların 3D güvenlik sistemleri sayesinde kredi kartı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmektedir. Ayrıca banka havalesi ve İstanbul içinde kapıda ödeme seçenekleriyle de ödeme yapılabilmektedir.

Banyomoda.com’da Neler Bulabirsiniz?

Banyomoda.com’da banyo ürünleri üreten dünya markalarının armatürlerini, vitrifiyelerini, banyo dolaplarını, duş sistemlerini, dekoratif ve metal banyo aksesuarlarını, küvet ve duş teknelerini, seramik fayans ve bunların yapıştırıcılarını kısaca banyoda kullanılan ve gerekli olan her şeyin yanı

sıra mutfak için ankastre cihazları bulabilirsiniz.

 

Blog.banyomoda.com

Better brighter for as into again the to it is my it, you PLENTY it’s its I results used so this it. I without had this such will of bought. Smelling Am can to was use, with drops my pretty shave to way hands Cosmetics hair. Long Used in! Sigma as is filled the three the break 3.

Ne İşe Yarar?

30 yılı aşkın bir süredir yapı sektöründeki tecrübelerimizi ve bilgimizi uzaman kadromuz sayesinde blog.banyomoda.com’da sizlerle paylaşacağız.
blog.banyomoda.com’da;

– En güncel sektörel haberleri;
*Markalar ve özellikleri,
*Çıkan yeni ürünleri,
*Geliştirilen teknolojileri

– Banyo dekorasyonu ;
* Modern ve klasik banyo modelleri,
* Banyolarda yerleşim düzeni
* Renk uyumu,

– Ürünler hakkında püf noktalar;
* Satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler,
* Tadilat öncesi ve sonrası yapıması gerenler,
* Ürünleri temizleme ve uzun yıllar kullanma yöntemleri öğrenebilirsiniz. Ayıca resim ve video anlatımlı ürün montajı yazılarıyla
kendi evinizin ustası olabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir