Artema AquaHeat Lavabo Bataryası (Termostatik) – A47037

Artema AquaHeat Lavabo Bataryası (Termostatik) A47037 Termostatik Ürünler

Artema AquaHeat Lavabo Bataryası (Termostatik) – A47037 90 derece açma kapama su ve enerji tasarruflu aşırı sıcak su ile yanma riskini ortadan termostatik armatür

AquaHeat serisi armatür batarya

Suyun akışı sabit sıcaklıkta önceden ayarlı lavabo bataryası, banyo bataryası ve eviye bataryası ve duş bataryası. Özellikle yaşlı ve çocuklar için güvenli bir kullanım sağlayan AquaHeat Serisi’ndeki armatürler bulunan teknoloji sayesinde suyun akışı ve sıcaklığı önceden ayarlanabiliyor. Bu sayede aşırı düzeydeki sıcak su akışı olasılığının önüne geçerek, yanma riskini ortadan kaldıran banyo bataryası çeşitleri.

Artema banyo ve lavabo bataryalarında suya hükmeden tasarımlar
İleri teknoloji ve yaratıcılığı buluşturan Artema, armatür tasarımlarında suya hükmediyor; mühendislik zekasıyla metali dilediğince şekillendiriyor; suya yön veriyor ve farklı ihtiyaçları karşılayan en sessiz ürünleri yaratıyor. Formlar; son derece ergonomik, kullanışlı ve incelikli detaylarla çözümlenmiş. Artema ile armatürler, teknik bir ayrıntı olmaktan çıkarak estetik görünümüyle de bulunduğu mekana kimlik kazandırıyor ve “farklılaştırıyor”. Üstelik artık daha güvenli, her zamankinden daha akıllı ve daha önce hiç kimsenin görmediği kadar estetik

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Eğlenceli Banyolar için Artema banyo ve lavabo armatürleri
Banyolarda stresten arınıyor, hayatı sulandırıyoruz… Zevkler ve renkler tartışılmaz fikrinden hareketle her zevke uygun armatür çeşitleri Artema’da sizi bekliyor… Banyoda hiçbir zorlukla uğraşmamak, sadece keyif yapmak istiyorsanız armatürlerdeki ergonomik kumanda kolu tam size göre. Peki banyonuzda yenilikçi teknoloji fikirlerine ne dersiniz? Dijital ekranlı banyo bataryası, Artema’nın inovasyona verdiği önemin güzel bir örneği. Nest Trendy ile banyoda da trendlerin öncüsü siz olacaksınız.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Artema Armatürlerin Standartları
Artema armatürler tasarlanırken ve üretilirken, hem sizin hem gezegenimizin geleceğini düşünüyor. Su ve enerji tasarrufunu esas alan modellerini; rahat, güvenli ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz estetik, ergonomik ve dayanıklı ürünler olarak hayata geçiriliyor. Artema deneyimini yıllarca güvenle yaşayabilmeniz için de, testlerinde endüstri standartlarıyla yetinmiyor, her test alanına sınırları zorlayan Artema Standartları getiriliyor. Bunlar artemaların dayanıklılık testi, standart korozyon testi, aşınmazlık testidir.

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema AquaHeat Lavabo Bataryası (Termostatik)
Ürün Kodu: A47037
Seri: AquaHeat
Yüzey Rengi: Krom
Su Tasarrufu: Yok
Enerji Tasarrufu: Var
Çıkış Ucu Uzunluğu: 113 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 165 mm
Perlatör Özelliği: Standart
Açma / Kapama: 90 derece açma/kapama
Kartuş Özelliği: Termostatik Kartuş
Fotosel Özelliği: Yok
Sifon Kumandası: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
 Artema AquaHeat Lavabo Bataryası (Termostatik) - A47037 90 derece açma kapama su ve enerji tasarruflu aşırı sıcak su ile yanma riskini ortadan termostatik armatür Artema AquaHeat Lavabo Bataryası (Termostatik) - A47037 90 derece açma kapama su ve enerji tasarruflu aşırı sıcak su ile yanma riskini ortadan termostatik armatür Artema AquaHeat Lavabo Bataryası (Termostatik) - A47037 90 derece açma kapama su ve enerji tasarruflu aşırı sıcak su ile yanma riskini ortadan termostatik armatür