Artema AquaMed Lavabo Bataryası (Bedensel Engelli Kullanımına Uygun) – A47012

Artema AquaMed Lavabo Bataryası (Bedensel Engelli Kullanımına Uygun) A47012 Engelli - Doktor Bataryası

Artema AquaMed Lavabo Bataryası (Bedensel Engelli Kullanımına Uygun) – A47012 ısı ve debi ayarlı bedensel engellilere ve doktorlara özel geliştirdiğimiş kolay kullanımlı armatür

AquaMed serisi armatür batarya

Artema’nın ergonomik kullanım için geliştirdiği Aquamed Serisi özellikle bedensel engellilere ve doktorların hayatlarını kolaylaştırıyor. Açma kapama kolununun rahat kullanılan doktor bataryaları ve engelli bataryaları çözümü özellikle bedensel engellilere kolaylık sağlıyor.

Artema banyo ve lavabo bataryalarında suya hükmeden tasarımlar
İleri teknoloji ve yaratıcılığı buluşturan Artema, armatür tasarımlarında suya hükmediyor; mühendislik zekasıyla metali dilediğince şekillendiriyor; suya yön veriyor ve farklı ihtiyaçları karşılayan en sessiz ürünleri yaratıyor. Formlar; son derece ergonomik, kullanışlı ve incelikli detaylarla çözümlenmiş. Artema ile armatürler, teknik bir ayrıntı olmaktan çıkarak estetik görünümüyle de bulunduğu mekana kimlik kazandırıyor ve “farklılaştırıyor”. Üstelik artık daha güvenli, her zamankinden daha akıllı ve daha önce hiç kimsenin görmediği kadar estetik

Eğlenceli Banyolar için Artema banyo ve lavabo armatürleri
Banyolarda stresten arınıyor, hayatı sulandırıyoruz… Zevkler ve renkler tartışılmaz fikrinden hareketle her zevke uygun armatür çeşitleri Artema’da sizi bekliyor… Banyoda hiçbir zorlukla uğraşmamak, sadece keyif yapmak istiyorsanız armatürlerdeki ergonomik kumanda kolu tam size göre. Peki banyonuzda yenilikçi teknoloji fikirlerine ne dersiniz? Dijital ekranlı banyo bataryası, Artema’nın inovasyona verdiği önemin güzel bir örneği. Nest Trendy ile banyoda da trendlerin öncüsü siz olacaksınız.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Artema Armatürlerin Standartları
Artema armatürler tasarlanırken ve üretilirken, hem sizin hem gezegenimizin geleceğini düşünüyor. Su ve enerji tasarrufunu esas alan modellerini; rahat, güvenli ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz estetik, ergonomik ve dayanıklı ürünler olarak hayata geçiriliyor. Artema deneyimini yıllarca güvenle yaşayabilmeniz için de, testlerinde endüstri standartlarıyla yetinmiyor, her test alanına sınırları zorlayan Artema Standartları getiriliyor. Bunlar artemaların dayanıklılık testi, standart korozyon testi, aşınmazlık testidir.

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema AquaMed Lavabo Bataryası (Bedensel Engelli Kullanımına Uygun)
Ürün Kodu: A47012
Seri: AquaMed
Yüzey Rengi: Krom
Su Tasarrufu: Var-perlatör ile
Enerji Tasarrufu: Yok
Çıkış Ucu Uzunluğu: 115 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 58 mm
Perlatör Özelliği: Su tasarruflu
Perlatör Markası: Honeycomb
Açma / Kapama: Tek kumandalı
Kartuş Özelliği: Isı ve debi ayarlı
Fotosel Özelliği: Yok
Sifon Kumandası: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Tek kumandalı olan ürün kumanda kolu kaldırılmadan sağdan sola çevrilerek su akışı sağlanır.
Isı ayarlı kartuş.
Özel debi regülatörlü perlatör sayesinde max. 9 L/dk. su akışı sağlanmaktadır
 Artema AquaMed Lavabo Bataryası (Bedensel Engelli Kullanımına Uygun) - A47012 ısı ve debi ayarlı bedensel engellilere ve doktorlara özel geliştirdiğimiş kolay kullanımlı armatür Artema AquaMed Lavabo Bataryası (Bedensel Engelli Kullanımına Uygun) - A47012 ısı ve debi ayarlı bedensel engellilere ve doktorlara özel geliştirdiğimiş kolay kullanımlı armatür Artema AquaMed Lavabo Bataryası (Bedensel Engelli Kullanımına Uygun) - A47012 ısı ve debi ayarlı bedensel engellilere ve doktorlara özel geliştirdiğimiş kolay kullanımlı armatür