Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) – A47009

Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) A47009 Fotoselli - Elektronik Batarya

Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) – A47009 su ve enerji tasarruflu el değmeden su akışı sağlayan hijyenin önem kazandığı teknolojik armatür

AquaSee serisi armatür batarya

El değmeden su akışı sağlayan fotoselli lavabo bataryaları gördüğünü algılama özelliğine sahip. Yeni nesil teknoloji özellikleri sayesinde hijyenin önemli olduğu fotoselli lavabo bataryaları, yoğun sirkülasyonun yaşandığı açık alanlarda kolaylık sağlıyor. AquaSee fotoselli lavabo batarya fiyatları herkesin rahatlıkla alabileceği düzeydedir.

Teknolojide son nokta: Artema banyo ve lavabo bataryaları
Artema her sene yarattığı yeni serilerle armatürde standartları yeniden belirliyor. Hafızalı, çift kumandalı, tek kumandalı, 90º ve klasik açma-kapamalı, elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donanmış armatürler, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli)
Ürün Kodu: A47009
Seri: AquaSee
Yüzey Rengi: Krom
Su Tasarrufu: Var-perlatör ile
Enerji Tasarrufu: Var
Çıkış Ucu Uzunluğu: 135 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 70 mm
Perlatör Özelliği: Su tasarruflu
Perlatör Markası: Honeycomb
Açma / Kapama: Fotoselli
Fotosel Özelliği: Var
Sifon Kumandası: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 2 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Akış başladıktan 90 saniye sonra emniyet amacı ile otomatik olarak su kapanmaktadır.
Algılama mesafesini, montaj anında kendi kendi ne ayarlayan sensör.
Özel debi regülat örlü perlatör sayesinde max. 9 L/dk. su akışı sağlanmaktadır.
Sıcak-soğuk su ayarı için yandan kumanda volanı.
İki adet filtreli ara musluk ve çek valf ürüne dahildir.
 Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) - A47009 su ve enerji tasarruflu el değmeden su akışı sağlayan hijyenin önem kazandığı teknolojik armatür Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) - A47009 su ve enerji tasarruflu el değmeden su akışı sağlayan hijyenin önem kazandığı teknolojik armatür Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) - A47009 su ve enerji tasarruflu el değmeden su akışı sağlayan hijyenin önem kazandığı teknolojik armatür Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) - A47009 su ve enerji tasarruflu el değmeden su akışı sağlayan hijyenin önem kazandığı teknolojik armatür Artema AquaSee Fotoselli Lavabo Bataryası (Çift su girişli, Pilli) - A47009 su ve enerji tasarruflu el değmeden su akışı sağlayan hijyenin önem kazandığı teknolojik armatür