Artema AquaTouch Ankastre Zaman Ayarlı Dokunmatik Duş Bataryası – A47042

Artema AquaTouch Ankastre Zaman Ayarlı Dokunmatik Duş Bataryası A47042 Ankastre Duş Bataryası

Artema AquaTouch Ankastre Zaman Ayarlı Dokunmatik Duş Bataryası – A47042 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür

AquaTouch serisi armatür batarya

Genel kullanımın olduğu su tasarrufu gerektiren alanlar için geliştirilen AquaTouch basmalı lavabo bataryası, zaman ayarlı ve dokunmatik teknolojiye sahip. Yalın silindir formu ve LED ışığı sayesinde şık bir görünüme sahip olan basmalı lavabo bataryası fiyatları topluma açık yerler için çok uygun.

Teknolojide son nokta: Artema banyo ve lavabo bataryaları
Artema her sene yarattığı yeni serilerle armatürde standartları yeniden belirliyor. Hafızalı, çift kumandalı, tek kumandalı, 90º ve klasik açma-kapamalı, elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donanmış armatürler, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Her konuda ileri teknolojinin peşinden koşuyoruz, banyolarımızda durum neden farklı olsun ki? Teknoloji konusunda iddialı Artema, lavabo bataryası sıva altı standardizasyonunda dünyada ilk ve tek! Minibox sıva altı grubu sayesinde armatürü inşaat sırasında seçmek için acele etmenize gerek kalmıyor, bol seçenek arasında kararsızlığınıza zaman tanıyor. Seçtiğiniz armatür, istediğiniz zaman kolayca monte ediliyor; sıkıldığınızda da duvarınızı tekrar kırmadan değiştirme özgürlüğü sunuyor. Aslında bu serinin özelliklerini saymakla bitmiyor… Ellerimiz sabunluyken hepimiz armatürlerle savaş vermişizdir. Yönlendiricinin basarak çalışma özelliği bu savaşa son veriyor ve pratikliğiyle sizi kalbinizden yakalıyor.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema AquaTouch Ankastre Zaman Ayarlı Dokunmatik Duş Bataryası
Ürün Kodu: A47042
Seri: AquaTouch
Yüzey Rengi: Krom
Su Tasarrufu: Var
Enerji Tasarrufu: Yok
Açma / Kapama: Zaman ayarlı dokunmatik
Kartuş Özelliği: Piezzo Electronic Control
Fotosel Özelliği: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 2 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Kaba inşaat sırasında sıva altı montajı yapılmalıdır.
Tüm çıkış uçları, duş başlıkları, su jetleri ile veya ankastre el duşu çıkışı uygulanarak tüm el duşları ile uygulanabilir.
Tek su girişlidir.
Ayarlanabilir su akış süresi (maksimum 30 saniye.)
Sıva altı grubu ürüne dahildir.
 Artema AquaTouch Ankastre Zaman Ayarlı Dokunmatik Duş Bataryası - A47042 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür Artema AquaTouch Ankastre Zaman Ayarlı Dokunmatik Duş Bataryası - A47042 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür