Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası – A47010

Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası A47010 Standart Lavabo Bataryası

Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası – A47010 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür

AquaTouch serisi armatür batarya

 Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası - A47010 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası - A47010 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası - A47010 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası - A47010 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası - A47010 yalın silindirik formu ve led ışığıyla banyonuza görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlayan armatür

Genel kullanımın olduğu su tasarrufu gerektiren alanlar için geliştirilen AquaTouch basmalı lavabo bataryası, zaman ayarlı ve dokunmatik teknolojiye sahip. Yalın silindir formu ve LED ışığı sayesinde şık bir görünüme sahip olan basmalı lavabo bataryası fiyatları topluma açık yerler için çok uygun.

Teknolojide son nokta: Artema banyo ve lavabo bataryaları
Artema her sene yarattığı yeni serilerle armatürde standartları yeniden belirliyor. Hafızalı, çift kumandalı, tek kumandalı, 90º ve klasik açma-kapamalı, elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donanmış armatürler, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Artema Armatürlerin Standartları
Artema armatürler tasarlanırken ve üretilirken, hem sizin hem gezegenimizin geleceğini düşünüyor. Su ve enerji tasarrufunu esas alan modellerini; rahat, güvenli ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz estetik, ergonomik ve dayanıklı ürünler olarak hayata geçiriliyor. Artema deneyimini yıllarca güvenle yaşayabilmeniz için de, testlerinde endüstri standartlarıyla yetinmiyor, her test alanına sınırları zorlayan Artema Standartları getiriliyor. Bunlar artemaların dayanıklılık testi, standart korozyon testi, aşınmazlık testidir.

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema AquaTouch Zaman Ayarlı Basmalı Lavabo Bataryası
Ürün Kodu: A47010
Seri: AquaTouch
Yüzey Rengi: Krom
Su Tasarrufu: Var
Enerji Tasarrufu: Yok
Çıkış Ucu Uzunluğu: 100 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 80 mm
Perlatör Özelliği: Standart
Perlatör Markası: Honeycomb
Açma / Kapama: Zaman ayarlı basmalı
Fotosel Özelliği: Yok
Sifon Kumandası: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 2 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Tek su girişlidir
Su akış süresi 5-60 sn. arasında isteğe göre ayarlanabilir
Su basıncına göre su akış süresindeki zamanlama ayarlanabilir.