Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek) – A40749

Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek) A40749 Tezgahüstü Lavabo Bataryası

Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek) – A40749 açılı perlatörlü ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu

D-Line serisi armatür batarya

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Eğlenceli Banyolar için Artema banyo ve lavabo armatürleri
Banyolarda stresten arınıyor, hayatı sulandırıyoruz… Zevkler ve renkler tartışılmaz fikrinden hareketle her zevke uygun armatür çeşitleri Artema’da sizi bekliyor… Banyoda hiçbir zorlukla uğraşmamak, sadece keyif yapmak istiyorsanız armatürlerdeki ergonomik kumanda kolu tam size göre. Peki banyonuzda yenilikçi teknoloji fikirlerine ne dersiniz? Dijital ekranlı banyo bataryası, Artema’nın inovasyona verdiği önemin güzel bir örneği. Nest Trendy ile banyoda da trendlerin öncüsü siz olacaksınız.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Artema Armatürlerin Standartları
Artema armatürler tasarlanırken ve üretilirken, hem sizin hem gezegenimizin geleceğini düşünüyor. Su ve enerji tasarrufunu esas alan modellerini; rahat, güvenli ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz estetik, ergonomik ve dayanıklı ürünler olarak hayata geçiriliyor. Artema deneyimini yıllarca güvenle yaşayabilmeniz için de, testlerinde endüstri standartlarıyla yetinmiyor, her test alanına sınırları zorlayan Artema Standartları getiriliyor. Bunlar artemaların dayanıklılık testi, standart korozyon testi, aşınmazlık testidir.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek)
Ürün Kodu: A40749
Seri: D-Line
Yüzey Rengi: Krom
Su Tasarrufu: Var-perlatör ve kartuş ile
Enerji Tasarrufu: Var-kartuş ile
Çıkış Ucu Uzunluğu: 144 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 284 mm
Perlatör Özelliği: Açılı perlatör
Perlatör Markası: Honeycomb
Açma / Kapama: Var
Kartuş Özelliği: Isı ve debi ayarlı
Kartuş Çapı: 40 mm
Kartuş Markası: xerox
Fotosel Özelliği: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Sabit boruludur.
Özel debi regülatörlü perlatör sayesinde max. 9 L/dk. su akışı sağlanmaktadır.
 Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek) - A40749 açılı perlatörlü ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek) - A40749 açılı perlatörlü ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek) - A40749 açılı perlatörlü ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu Artema D-Line Lavabo Bataryası (Yüksek) - A40749 açılı perlatörlü ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu