Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) – A41969

Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) A41969 Standart Lavabo Bataryası

Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) – A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar

Diagon serisi armatür batarya

 

 Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) - A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) - A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) - A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) - A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) - A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) - A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı) - A41969 one touch kartuş Noa imzalı yalın tasarımla banyonuza ayrıcalık katar

“One-touch” kartuş ve kumanda kolunun 30° hareketiyle sağlanan maksimum debi Diagon’un yalın tasarımına ayrıcalık katan banyo bataryası ve lavabo bataryası. Etajer+tuvalet kağıtlığı, etajer+halka havluluk gibi coklu fonksiyona sahip banyo aksesuarları da tümüyle “yeni” bir tasarım yaklaşımı oluşturuyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Eğlenceli Banyolar için Artema banyo ve lavabo armatürleri
Banyolarda stresten arınıyor, hayatı sulandırıyoruz… Zevkler ve renkler tartışılmaz fikrinden hareketle her zevke uygun armatür çeşitleri Artema’da sizi bekliyor… Banyoda hiçbir zorlukla uğraşmamak, sadece keyif yapmak istiyorsanız armatürlerdeki ergonomik kumanda kolu tam size göre. Peki banyonuzda yenilikçi teknoloji fikirlerine ne dersiniz? Dijital ekranlı banyo bataryası, Artema’nın inovasyona verdiği önemin güzel bir örneği. Nest Trendy ile banyoda da trendlerin öncüsü siz olacaksınız.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema Diagon Lavabo Bataryası (Sifon Kumandalı)
Ürün Kodu: A41969
Seri: Diagon
Yüzey Rengi: Krom
Tasarımcı: Noa
Su Tasarrufu: Var-perlatör ile
Enerji Tasarrufu: Yok
Çıkış Ucu Uzunluğu: 90 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 196 mm
Perlatör Özelliği: Gizli perlatör
Perlatör Markası: Cache
Kartuş Özelliği: One-touch
Kartuş Çapı: 35 mm
Fotosel Özelliği: Yok
Sifon Kumandası: Var(Kumandalı sifon hariçtir)
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Sifon kumandalı olduğundan taşma deliği olmayan lavabolar ile uyumlu değildir.
Sifon alt grubu ürüne dahil değildir.