Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) – A48006

Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) A48006 Duvardan Duş Başlığı

Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) – A48006 Tek fonksiyonlu:Aquaspray. su tasarrufu kireç kırıcılı mafsallı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur
 Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) - A48006 Tek fonksiyonlu:Aquaspray. su tasarrufu kireç kırıcılı mafsallı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) - A48006 Tek fonksiyonlu:Aquaspray. su tasarrufu kireç kırıcılı mafsallı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) - A48006 Tek fonksiyonlu:Aquaspray. su tasarrufu kireç kırıcılı mafsallı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) - A48006 Tek fonksiyonlu:Aquaspray. su tasarrufu kireç kırıcılı mafsallı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) - A48006 Tek fonksiyonlu:Aquaspray. su tasarrufu kireç kırıcılı mafsallı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan) - A48006 Tek fonksiyonlu:Aquaspray. su tasarrufu kireç kırıcılı mafsallı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur

İstanbul serisi armatür batarya

Ross Lovegrove’dan tek İstanbul, tek tasarım dili!
VitrA ve Artema, yepyeni bir banyo deneyimi yaratmak amacıyla, tasarım üstünlüğünü ve ileri teknolojiyi Anadolu’nun binlerce yıllık seramik geleneğiyle birleştirmek üzere beraber yola çıktı. Bu hedefe ulaşmak için de 21. yüzyılın en yaratıcı tasarımcılarından Ross Lovegrove ile işbirliği yapmayı seçti. Artema İstanbul serisinde lavabo bataryaları, banyo bataryaları, evye mufak bataryaları, küvet bataryaları, duş bataryarı ve banyo aksesuarları bulunmaktadır. İstanbun serisinde siyah, beyaz, krom ve altın kaplama lavabo batarları mevcuttur.

Artema banyo ve lavabo bataryalarında suya hükmeden tasarımlar
İleri teknoloji ve yaratıcılığı buluşturan Artema, armatür tasarımlarında suya hükmediyor; mühendislik zekasıyla metali dilediğince şekillendiriyor; suya yön veriyor ve farklı ihtiyaçları karşılayan en sessiz ürünleri yaratıyor. Formlar; son derece ergonomik, kullanışlı ve incelikli detaylarla çözümlenmiş. Artema ile armatürler, teknik bir ayrıntı olmaktan çıkarak estetik görünümüyle de bulunduğu mekana kimlik kazandırıyor ve “farklılaştırıyor”. Üstelik artık daha güvenli, her zamankinden daha akıllı ve daha önce hiç kimsenin görmediği kadar estetik

Teknolojide son nokta: Artema banyo ve lavabo bataryaları
Artema her sene yarattığı yeni serilerle armatürde standartları yeniden belirliyor. Hafızalı, çift kumandalı, tek kumandalı, 90º ve klasik açma-kapamalı, elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donanmış armatürler, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Artema Armatürlerin Standartları
Artema armatürler tasarlanırken ve üretilirken, hem sizin hem gezegenimizin geleceğini düşünüyor. Su ve enerji tasarrufunu esas alan modellerini; rahat, güvenli ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz estetik, ergonomik ve dayanıklı ürünler olarak hayata geçiriliyor. Artema deneyimini yıllarca güvenle yaşayabilmeniz için de, testlerinde endüstri standartlarıyla yetinmiyor, her test alanına sınırları zorlayan Artema Standartları getiriliyor. Bunlar artemaların dayanıklılık testi, standart korozyon testi, aşınmazlık testidir.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema İstanbul Duş Başlığı (Duvardan)
Ürün Kodu: A48006
Seri: İstanbul
Tasarımcı: Ross Lovegrove
Yüzey Rengi: Krom
Fonksiyon: Tek fonksiyonlu:Aquaspray.
Su Tasarrufu: Var
Kireç Kırıcı Özelliği: Var
Mafsallı: Var
Hammadde: Pirinç
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Ücretsiz Montaj: Yok
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Genel Açıklamalar: Üründeki özel debi regülatörü sayesinde max. 18 L/dk. su akışı sağlanmaktadır.
Kolay temizleme özelliği.
Dirsek uzunluğu 180 mm’dir.