Artema İstanbul Lavabo Bataryası (Yüksek), Mat Siyah – A4186392

Artema İstanbul Lavabo Bataryası (Yüksek), Mat Siyah A4186392 Tezgahüstü Lavabo Bataryası

Vitra İstanbul Lavabo Bataryası (Yüksek), Mat Siyah – A4186392 joystick kartuş sıradışı dizaynı ileri teknolajisiyle ünlü tasarımcı Ross Lovegrove özel serisinden
Teknolojide son nokta: Artema banyo ve lavabo bataryaları
Artema her sene yarattığı yeni serilerle armatürde standartları yeniden belirliyor. Hafızalı, çift kumandalı, tek kumandalı, 90º ve klasik açma-kapamalı, elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donanmış armatürler, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Eğlenceli Banyolar için Artema banyo ve lavabo armatürleri
Banyolarda stresten arınıyor, hayatı sulandırıyoruz… Zevkler ve renkler tartışılmaz fikrinden hareketle her zevke uygun armatür çeşitleri Artema’da sizi bekliyor… Banyoda hiçbir zorlukla uğraşmamak, sadece keyif yapmak istiyorsanız armatürlerdeki ergonomik kumanda kolu tam size göre. Peki banyonuzda yenilikçi teknoloji fikirlerine ne dersiniz? Dijital ekranlı banyo bataryası, Artema’nın inovasyona verdiği önemin güzel bir örneği. Nest Trendy ile banyoda da trendlerin öncüsü siz olacaksınız.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema İstanbul Lavabo Bataryası (Yüksek), Mat Siyah
Ürün Kodu: A4186392
Seri: İstanbul
Yüzey Rengi: Mat Siyah
Tasarımcı: Lovegrove
Su Tasarrufu: Var-perlatör ve kartuş ile
Enerji Tasarrufu: Yok
Çıkış Ucu Uzunluğu: 180 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 230 mm
Perlatör Özelliği: Gizli perlatör
Perlatör Markası: Cache
Açma / Kapama: Tek kumandalı
Kartuş Özelliği: Joystick
Kartuş Çapı: 35 mm
Kartuş Markası: xerox
Fotosel Özelliği: Yok
Sifon Kumandası: Yok
Ücretsiz Montaj: Var
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Özel debi regülatörlü perlatör sayesinde max. 9 L/dk. su akışı sağlanmaktadır.
 Vitra İstanbul Lavabo Bataryası (Yüksek), Mat Siyah - A4186392 joystick kartuş sıradışı dizaynı ileri teknolajisiyle ünlü tasarımcı Ross Lovegrove özel serisinden Vitra İstanbul Lavabo Bataryası (Yüksek), Mat Siyah - A4186392 joystick kartuş sıradışı dizaynı ileri teknolajisiyle ünlü tasarımcı Ross Lovegrove özel serisinden