Artema Mod SST Elektronik Lavabo Bataryası – A47029

Artema Mod SST Elektronik Lavabo Bataryası A47029 Fotoselli - Elektronik Batarya

Artema Mod SST Elektronik Lavabo Bataryası – A47029

Aquafeel serisi armatür batarya

El değmeden kullanılan fotoselli lavabo bataryaları, ortamda bulunan elektromanyetik değişimleri algılayarak çalışma prensibiyle (Surround Sensitive Technology-SST) öne çıkan Aquafeel, su tasarrufu lavabo bataryası ve hijyenik lavabo bataryası modelleri arayanlar için ideal bir seri.

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema Mod SST Elektronik Lavabo Bataryası
Ürün Kodu: A47029
Seri: Aquafeel
Yüzey Rengi: Krom
Tasarımcı: Lovegrove
Su Tasarrufu: Var-perlatör ile
Enerji Tasarrufu: Yok
Çıkış Ucu Uzunluğu: 150 mm
Çıkış Ucu Yüksekliği: 98 mm
Perlatör Özelliği: Gizli perlatör
Perlatör Markası: Cache
Açma / Kapama: Elektronik
Fotosel Özelliği: Yok
Sifon Kumandası: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 2 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: “Surround Sensitive Technology”
Kullanım anında çevredeki elektromanyetik değişikliği hissederek çalışır.
6V pille çalışır
Tek su girişlidir.
Filtreli ara musluk ürün fiyatına dahildir.
Özel debi regülatörlü perlatör sayesinde 5 L/dk. sabit su akışı sağlanmaktadır.
A47027 oransal valf kullanılarak çift su girişi ile sıcak-soğuk ayarı standart olarak yapılabilir.
 Artema Mod SST Elektronik Lavabo Bataryası - A47029 Artema Mod SST Elektronik Lavabo Bataryası - A47029 Artema Mod SST Elektronik Lavabo Bataryası - A47029