Artema Sense Sürgülü El Duşu Takımı – A45546

Artema Sense Sürgülü El Duşu Takımı A45546 Sürgülü Duş Takımı

Artema Sense Sürgülü El Duşu Takımı – A45546 Tek Fonksiyonlu su tasarrufu tarafından tasarlanan sade ve ince görüntsünüyle banyonuza değer katan sürgülü duş takımı

Sense serisi armatür batarya

 Artema Sense Sürgülü El Duşu Takımı - A45546 Tek Fonksiyonlu su tasarrufu  tarafından tasarlanan sade ve ince görüntsünüyle banyonuza değer katan sürgülü duş takımı Artema Sense Sürgülü El Duşu Takımı - A45546 Tek Fonksiyonlu su tasarrufu  tarafından tasarlanan sade ve ince görüntsünüyle banyonuza değer katan sürgülü duş takımı Artema Sense Sürgülü El Duşu Takımı - A45546 Tek Fonksiyonlu su tasarrufu  tarafından tasarlanan sade ve ince görüntsünüyle banyonuza değer katan sürgülü duş takımı

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Eğlenceli Banyolar için Artema banyo ve lavabo armatürleri
Banyolarda stresten arınıyor, hayatı sulandırıyoruz… Zevkler ve renkler tartışılmaz fikrinden hareketle her zevke uygun armatür çeşitleri Artema’da sizi bekliyor… Banyoda hiçbir zorlukla uğraşmamak, sadece keyif yapmak istiyorsanız armatürlerdeki ergonomik kumanda kolu tam size göre. Peki banyonuzda yenilikçi teknoloji fikirlerine ne dersiniz? Dijital ekranlı banyo bataryası, Artema’nın inovasyona verdiği önemin güzel bir örneği. Nest Trendy ile banyoda da trendlerin öncüsü siz olacaksınız.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema Sense Sürgülü El Duşu Takımı
Ürün Kodu: A45546
Seri: Sense
Yüzey Rengi: Krom
Fonksiyon: Tek Fonksiyonlu
Su Tasarrufu: Var
Kireç Kırıcı Özelliği: Yok
Spiral Özelliği: Choma-tech
Spiral Uzunluğu: 1.750mm
Sürgü Uzunluğu: 680mm
Eksen Mesafesi: 580mm
Sabunluk: Var
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Ücretsiz Montaj: Yok
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Genel Açıklamalar: Uzuyabilen spiral uzunluğu:1.750 mm-2.250 mm.
Üründeki özel debi regülatörü sayesinde su tasarrufu sağlanmaktadır.