Artema Stella Duş Başlığı (Duvardan) – A45463

Artema Stella Duş Başlığı (Duvardan) A45463 Duvardan Duş Başlığı

Artema Stella Duş Başlığı (Duvardan) – A45463 Tek fonksiyonlu:Aquaspray mafsallı tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur

Stella serisi armatür batarya

 Artema Stella Duş Başlığı (Duvardan) - A45463 Tek fonksiyonlu:Aquaspray mafsallı  tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur Artema Stella Duş Başlığı (Duvardan) - A45463 Tek fonksiyonlu:Aquaspray mafsallı  tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur Artema Stella Duş Başlığı (Duvardan) - A45463 Tek fonksiyonlu:Aquaspray mafsallı  tarafından tasarlanan özelliklerinin yanı sıra yalın ve kusursuz tasarımıyla banyonuz estetik görünüme kavuşur

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Enerji ve Su Tasarruflu Artema Armatürler
Kartuş üzerinde bulunan kırmızı halka ile suyun sağlayabileceği maksimum ısı belirleniyor. Bu teknik ayrıntı sayesinde fazla sıcak su kullanımı önlenerek enerji tasarrufu sağlanıyor. Ani sıcak su akışıyla yanma riskini ortadan kaldırdığı için de son derece güvenli. Armatürlerde kullanılan özel kartuş sayesinde suyun maksimum akışı sınırlandırılabiliyor. Normal bir kartuş 3 bar basınç altında 20 L/dk debi sağlarken, aynı koşullar altında ısı ve debi ayarlı özel kartuş sistemi 2 L/dk su akışı sağlıyor ve böylece yüzde 90’a ulaşan su tasarrufu sağlanabiliyor..

Artema Armatürlerin Standartları
Artema armatürler tasarlanırken ve üretilirken, hem sizin hem gezegenimizin geleceğini düşünüyor. Su ve enerji tasarrufunu esas alan modellerini; rahat, güvenli ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz estetik, ergonomik ve dayanıklı ürünler olarak hayata geçiriliyor. Artema deneyimini yıllarca güvenle yaşayabilmeniz için de, testlerinde endüstri standartlarıyla yetinmiyor, her test alanına sınırları zorlayan Artema Standartları getiriliyor. Bunlar artemaların dayanıklılık testi, standart korozyon testi, aşınmazlık testidir.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema Stella Duş Başlığı (Duvardan)
Ürün Kodu: A45463
Seri: Stella
Yüzey Rengi: Krom
Fonksiyon: Tek fonksiyonlu:Aquaspray
Ölçü: 235 mm’dir.
Su Tasarrufu: Yok
Kireç Kırıcı Özelliği: Yok
Mafsallı: Var
Hammadde: Pirinç
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Ücretsiz Montaj: Yok
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Genel Açıklamalar: Dirsek uzunluğu 343 mm’dir.