Artema T4 2F Sürgülü El Duşu Takımı – A45550

Artema T4 2F Sürgülü El Duşu Takımı A45550 Sürgülü Duş Takımı

Artema T4 2F Sürgülü El Duşu Takımı – A45550 2 Fonksiyonlu su tasarrufu tarafından tasarlanan sade ve ince görüntsünüyle banyonuza değer katan sürgülü duş takımı

T4 serisi armatür batarya

Suyun doğal akışına yepyeni bir yorum… Yalın formu ve işlevselliğiyle T4, tüm zamanlara ait bir tasarım. Şelale ya da normal akışlı lavabo bataryaları, banyo bataryaları, evye mufak bataryaları, küvet bataryaları, aynı seriden lavabo, klozet, küvet ve mobilyalarla da bütünleşiyor.

Teknolojide son nokta: Artema banyo ve lavabo bataryaları
Artema her sene yarattığı yeni serilerle armatürde standartları yeniden belirliyor. Hafızalı, çift kumandalı, tek kumandalı, 90º ve klasik açma-kapamalı, elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donanmış armatürler, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Aklınızı kullanın, Artema banyo ve lavabo bataryalarından şaşmayın
Artemalarda kullanılan özel seramik kartuşlar, hem çevremizi hem ekonomimizi düşünüyor. 90 derecelik kartuş sayesinde armatür kolu orta konumdayken kombiyi devreye sokmuyor, gereksiz enerji kaybını önlüyor. Aynı zamanda özel seramik kartuşu sayesinde de maksimum su sıcaklığını sabitliyor ve %10’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Armatür, tüm bu özellikleriyle maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor ve %90 su tasarrufu sağlıyor.

Artema Armatürlerin Standartları
Artema armatürler tasarlanırken ve üretilirken, hem sizin hem gezegenimizin geleceğini düşünüyor. Su ve enerji tasarrufunu esas alan modellerini; rahat, güvenli ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz estetik, ergonomik ve dayanıklı ürünler olarak hayata geçiriliyor. Artema deneyimini yıllarca güvenle yaşayabilmeniz için de, testlerinde endüstri standartlarıyla yetinmiyor, her test alanına sınırları zorlayan Artema Standartları getiriliyor. Bunlar artemaların dayanıklılık testi, standart korozyon testi, aşınmazlık testidir.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema T4 2F Sürgülü El Duşu Takımı
Ürün Kodu: A45550
Seri: T4
Yüzey Rengi: Krom
Fonksiyon: 2 Fonksiyonlu
Su Tasarrufu: Var
Kireç Kırıcı Özelliği: Yok
Spiral Özelliği: Choma-tech spiral
Spiral Uzunluğu: 1.750mm
Sürgü Uzunluğu: 650mm
Eksen Mesafesi: 580mm
Sabunluk: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Ücretsiz Montaj: Yok
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Genel Açıklamalar: Üründeki özel debi regülatörü sayesinde max. 12 L/dk. su akışı sağlanmaktadır.
 Artema T4 2F Sürgülü El Duşu Takımı - A45550 2 Fonksiyonlu su tasarrufu  tarafından tasarlanan sade ve ince görüntsünüyle banyonuza değer katan sürgülü duş takımı Artema T4 2F Sürgülü El Duşu Takımı - A45550 2 Fonksiyonlu su tasarrufu  tarafından tasarlanan sade ve ince görüntsünüyle banyonuza değer katan sürgülü duş takımı