Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı) – A41283

Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı) A41283 Küvet Bataryası

Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı) – A41283 ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu suyun doğal akışının önem kazandığı Noa tasarımlı armatür

T4 serisi armatür batarya

Suyun doğal akışına yepyeni bir yorum… Yalın formu ve işlevselliğiyle T4, tüm zamanlara ait bir tasarım. Şelale ya da normal akışlı lavabo bataryaları, banyo bataryaları, evye mufak bataryaları, küvet bataryaları, aynı seriden lavabo, klozet, küvet ve mobilyalarla da bütünleşiyor.

Teknolojide son nokta: Artema banyo ve lavabo bataryaları
Artema her sene yarattığı yeni serilerle armatürde standartları yeniden belirliyor. Hafızalı, çift kumandalı, tek kumandalı, 90º ve klasik açma-kapamalı, elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donanmış armatürler, su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.

Bulunduğu mekana değer katan Artema banyo ve lavabo bataryaları
Armatürlere uyumlu olarak tasarlanan krom, alüminyum ve paslanmaz çelik aksesuarlar da mekanın tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Eğlenceli Banyolar için Artema banyo ve lavabo armatürleri
Banyolarda stresten arınıyor, hayatı sulandırıyoruz… Zevkler ve renkler tartışılmaz fikrinden hareketle her zevke uygun armatür çeşitleri Artema’da sizi bekliyor… Banyoda hiçbir zorlukla uğraşmamak, sadece keyif yapmak istiyorsanız armatürlerdeki ergonomik kumanda kolu tam size göre. Peki banyonuzda yenilikçi teknoloji fikirlerine ne dersiniz? Dijital ekranlı banyo bataryası, Artema’nın inovasyona verdiği önemin güzel bir örneği. Nest Trendy ile banyoda da trendlerin öncüsü siz olacaksınız.

Armatürlerde Meydana Gelen Kararmalar Önleme
Lavabo, küvet ve duşlarda kullanılan armatürlerin kapasite ve performansları türlerine göre değişiklik göstermektedir. Armatürün gövdesinde çizik, kararma ya da herhangi bir deformasyon olup olmadığına bakılmalıdır. Günlük temizliği yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulanmalı ve yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Armatür yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan ve asit derecesi yüksek temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

Marka: Artema
Ürün Adı: Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı)
Ürün Kodu: A41283
Seri: T4
Yüzey Rengi: Krom
Tasarımcı: Indeed
Su Tasarrufu: Var-kartuş ile
Enerji Tasarrufu: Var-kartuş ile
Çıkış Ucu Uzunluğu: 130 mm
Perlatör Özelliği: Serbest akış
Kartuş Özelliği: Isı ve debi ayarlı
Kartuş Çapı: 40 mm
Kartuş Markası: xerox
Fotosel Özelliği: Yok
Ücretsiz Montaj: Yok
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Garanti Süresi: 5 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Doğal akış.
T4 2F el duşu ve Chroma-tech spiral ürüne dahildir.
Elduşu spirali için küvet altına monte edilen “süzülen suyu toplama sistemi” ürüne dahildir.
 Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı) - A41283 ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu suyun doğal akışının önem kazandığı Noa tasarımlı armatür Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı) - A41283 ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu suyun doğal akışının önem kazandığı Noa tasarımlı armatür Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı) - A41283 ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu suyun doğal akışının önem kazandığı Noa tasarımlı armatür Artema T4 Küvet Bataryası (4 Delikli-Şelale Akışlı) - A41283 ısı ve debi ayarlı su ve enerji tasarruflu suyun doğal akışının önem kazandığı Noa tasarımlı armatür