Hakkımızda

İyi de biz kimiz?

 Banyomoda.com, “internetten de banyo ürünleri almak kolay olmalı” fikri üzerine perakende, toptan ve mağazacılık hizmetlerinde uzun yıllar tecrübe kazanmış bir ekibin bir araya gelmesiyle kuruldu.

 Online alışveriş mağazası olan banyomoda.com ürün çeşitliliği, uygun fiyat, güvenli alışveriş ve zamanında teslimat gibi temel kriterlerin yanında satış öncesi ve sonrası süreçte uyguladığı hizmet politikasıyla farklılaşmayı amaçlamaktadır.

 

 2500 m2 kapalı 5500 m2 açık olan olmak üzeri toplamda 7750 m2’lik depomuzda, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin büyük çoğunluğunun stoğunu tutmaktayız ve siparişler stoktan İstanbul içinde kendi araçlarımızla teslim edilirken diğer illere aynı gün kargoya verilmekte olup, müşterimiz için bekleme süresini minimum seviyede tutmaktayız. Ayıca stoğumuzda olmayan ürün siparişi durumunda minimum üretim süresinde fabrikadan üretilmesini sağlayarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

 Mağazacılık ve perakende satışlarında, müşterinizin güvenini kazandığınızda aslında kazananın yine kendiniz olduğunu ve bunun işinize olumlu yansıdığını tecrübe ederek öğrenmiş bir ekibe sahip olduğumuzdan alışverişlerinde müşterilerimize yardımcı olmak için özel çaba harcamaktayız. Bir insanın hayatında yalnızca birkaç kere yapacağı bir alışverişi (Her yıl mutfak ve banyonuzu yenileme hobiniz yoksa ) elimizden geldiğince kolaylaştırabilmek için her gün yeni fikirler üretmek ve sitemizi geliştirmek için çalışıyoruz yine de beğenmediğiniz ya da “daha iyi olabilir” dediğiniz konularda her zaman bizimle mail ( ) veya telefonla ( 0212 608 21 11) irtibata geçebilirsiniz. Sizlerden gelecek geri bildirimler bizim için çok önemlidir.

Blog.banyomoda.com Ne İşe Yarar?

 Biraz “Banyo konusunda uzman olduğumuzu düşünüyoruz madem bir blog açalım havamız olsun” kafası biraz da bu konularda doğru ve yol gösterici bilgi veren pek fazla site olmaması (aradık bulamadık) blog.banyomoda.com fikrinin ortaya çıkmasını sağladı.

 Bloğumuzda hem nihai tüketicilere yönelik bilgiler ( püf noktaları, temizlik önerileri, dekorasyon trendleri, ürün satın alırken dikkat edilmesi gerekenler, elinden iş gelenler için de ürün montajlarıyla ilgili bilgiler ) hem de profesyonellere yönelik içerik ( güncel sektörel haberler, markaların yeni ürünler / hizmetler / teknolojiler ) bulabileceksiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir