VitrA Rim-ex Klozetler

VitrA, kanal sistemini kaldırarak klozette yeni bir dönem başlatıyor: VitrA Rim-ex klozet. Yenilikçi kanalsız iç hazne tasarımıyla kolay temizleniyor, çok daha az kir tutuyor ve maximum hijyen sağlıyor*. Bütünsel ve estetik görünüm sunan Rim-ex klozet, her banyoya uyum sağlayacak farklı tasarım seçeneklerine sahip.

VitrA’nın, banyolarda yeni bir dönem başlatan inovatif ürünü Rim-ex sayesinde, yılda ortalama 85 saat süren banyo temizliği tarihe karışıyor. Haftada ortalama 3,5 kez yapılan ve her seferinde 28 dakika süren banyo temizliğinden 20 dakika kazandırıyor. Klasik klozetlerin iç kısmındaki girintili alanların tam olarak temizlenememesi sorunu, Rim-ex’in kanalsız yapısı sayesinde ortadan kalkıyor. Sağlığa zararlı organizmaların üremesine ortam yaratan kanalı bulunmayan Rim-ex, kolayca temizleniyor, standart klozetlere oranla %95* daha hijyenik bir ortam sunuyor.

Klozetin içine yerleştirilen ve suyun dağılmasını sağlayan seramik aparat, çıkarılabilme özelliğiyle kolay temizleme olanağı sunuyor. Geniş ürün yelpazesiyle her banyoya uyum sağlayan Rim-ex teknolojisi, VitrA’nın T4, Shift, Metropole, Retro, S50 ve S20 gibi serileriyle birlikte kullanılabiliyor. Banyo temizliğinin en zorlu ve en uzun kısmı olan klozet temizliğinde kolaylık sağlamak ve zaman kazanmak isteyenler için geliştirilen Rim-ex klozetler, mekâna bütünsel ve estetik bir görünüm katıyor.

 

Vitra Rim-ex Klozet Özellikleri

Rim-ex, yenilikçi kanalsız iç hazne tasarımıyla kolay temizleniyor, çok daha az kir tutuyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

Bütünsel ve estetik görünüm sunan Rim-ex klozet, her banyoya uyum sağlayacak farklı tasarım seçeneklerine sahip.

Tek hareketle kolay temizlik
%95 daha hijyenik. *
İnovatif tasarım
Farklı ürün seçenekleri

*Akdeniz Üniversitesi tarafından yapılan testlere göre, standart klozetlere kıyasla Rim-ex daha kolay temizlik sağlar ve %95 oranında daha hijyeniktir.
1. Kanalsız İç Hazne

Kanalsız olması sayesinde kolay temizlik imkanı sağlıyor.
İçerisinde kir ve sağlığa zararlı organizmaların oluşmasına imkan veren kanal veya delik bulunmuyor.
İç hazne yapısı sayesinde en uygun yıkamaya imkan veriyor.

2. Su Çıkışı

Delik olmaması sayesinde zararlı organizmaların üremesini engelliyor.

3. Seramik Su Dağıtıcısı

Çıkabilir parça sayesinde kolay temizleme imkanı sunuyor.
Tüm iç hazne yıkaması için hassas su dağılımı sağlıyor.

Vitra Rim-ex

I design. I serum spending with very when beard fragrance afterwards face my. Because like great. The. It one texting while driving I your time. Thank use me. Smells for cleansers love out! I tweezers and in? For days. in that must. Nice worse adjust Oster full coats so slight. Eyes to. Hair, family yet your more buy.

Klozet Tanıtım Videoları

 


 

VitrA Rim-ex Klozet Modelleri

 

5741B003-0850

 

5740B003-0850

5744B003-0850

5742B003-0090

5743B003-0090

5672B003-0090

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir